Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Висунення претендентів на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

10.04.2024 під час засідання трудового колективу кафедри прикладної фізики було розглянуто питання про висунення претендентів на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Диплом доктора філософії - Іллі Ольховику

Вітаємо із отриманням диплому доктора філософії.

ХХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

ХХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики"

Думаєш яку обирати освіту?

Кафедра прикладної фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського готує фахівців за спеціальністю 105 "Прикладна фізика та наноматеріали". Для формування індивідуальної освітньої траєкторії студенти мають вільний вибір дисциплін за таких блоків: Високі фізичні технології, Фізика живих систем, Фізика енергетичних систем

Якщо у тебе є питання щодо вступу на 105 спеціальність ти можеш знайти інформацію на нашому сайті в розділі Вступ на перший курс.

Чому прикладна фізика?