Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Працевлаштування

КПІ ім. Ігоря Сікорського опіклується тим яке місце займуть його випускники після закінчення навчання. Цьому присвячені відповідні заходи, як то:

Крім того завжди можна використати досвід попередніх випускників.

 

Ярмарок вакансій

12-16 квітня 2021 року запрошуємо взяти участь у Ярмарку вакансій BeAhead Весна 2021 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час ярмарку студенти можуть:


Випускники

На сторінці "Випускники" нашого сайту ви можете ознайомитись з відгуками наших випускників та їх досягненями.

На самому початку становлення кафедри та взагалі Фізико-технічного факультету у КПІ підготовка велась з метою цільової підготовки спеціалістів для наукових установ (інститутів) Національної академії наук України на базі яких виконуються дипломні роботи. Це такі інститути як Інститут Металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України, Інститут Фізики НАН України, Інститут фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України , Інститут фізіології ім. Богомольця НАН України, Інститут ядерних досліджень НАН України, Міжнародний центр "Інститут прикладної оптики" НАН України. Але з часом перелік місць в яких починають свою кар'єру наші випускники розширився. Фактично кафедра завжди шла на зустріч у випадку коли студента зацікавлювала організація за межами переліку тих з якими вже склалась багаторічна співпраця та не було тиску з обранням місця працевлаштування.

Дехто знаходить собі застосування у недержавних комерційних установах, дехто вирішує отримати наступний рівень освіти в інших закладах (зазвичай це стосується аспірантури) і інколи це відбувається вже закордоном.

Нижче наводимо місця працевлаштування наших випускників по рокам

2020 рік

АЛТ "Україна", "Quartesian" LLC, Всеукраїнська онлайн-школа "KEBETA", "Henkel Bautechnik" ТОВ

2019 рік

Бакалаври поступили на навчання до ФТІ та ФЕЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського та у інші ВНЗ Німечинни, США, Канади

Магістри знайшли собі місце у компанії Джубл ( Jooble ), інст. Магнетизму НАНУ, продовжили навчання у Великобританії та Німеччіні, Ольховик Ілля став аспірантом кафедри.

2018 рік

Випускники цього року знайшли себе у Інституті високих технології КНУ ім. Тараса Шевченка, Інституті напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова, поступили на навчання у Бельгії та Німеччині.

2017 рік

Фундаментальна освіта яку отримали випускники дозволила почали працювати зокрема у Logic IT Solutions, Data Art, та вступили до аспірантури Інститу Фізіології ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ НАНУ.

2016 рік

Серед випускників 2016-го року слід відзначити Ревуцьку Любов яка стала аспіранткою кафедри та успішно захистила дисертацію у 2020 році. Крім того наші випускники стали аспірантами інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова та співробітниками ТС «Винахідник»

2015 рік

Частина магістрів-випускників, після того як виконували наукові роботи при підготовці дипломних робіт, вирішили продовжити наукову кар'єру в таких установах як Інститут Фізики НАНУ, Інститут фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, Міжнародний центр "Інститут прикладної оптики" НАН України, стали аспірантами ФТІ, ННК "ІПСА" КПІ ім. Ігоря Сікорського та Кафедри електропостачання та енергоменеджмента НУХТ.

Інші випускники знайшли своє місце у таких установах як ТОВ «УКРІНЖИНІРИНГ», PsyQuation, ТОВ «Самсунг електронікс Україна Компани».

 

Самореклама

Як заявити про себе студенту що закінчує навчання, має гарний диплом та бажає знайти роботу відповідну своєму рівню?

Відповідь на це питання - не чекати "третього пришестя", а брати "бика за роги" та пропонувати свої послуги тим організаціям де бажає працювати.

В поміч таким студентам створений цій розділ

Хардкор-поради Сергія Марченко: супровідний лист, який спрацює

Curriculum Vitae

(лат.- Життєвий шлях) Нижче ви можете знайти декілька зразків та лінки на сайти де можете знайти більш докладну інформацію.

Curriculum Vitae наших випускників

Інші приклади

Сайти де можно знайти інформацію curriculumvitaesample.org

 


Архів

Тимчасове положення Про сприяння парцевлаштуванню (Наказ 1-239 від 11.11.16)

Ярмарок вакансій

23 жовтня 2008 року Центр працевлаштування та розвитку кар’єри Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» буде проводити ярмарок вакансій «Робота для тебе». Сайт