Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Вступ на 1-й курс

2024.jpg (24 K<img class='smiley' style='width:20px;height:20px;' src='../../images/smiley/cool.svg' alt='Cool'>

Шукаєш поради у штучного інтелекту?
Довірся власному – вступай на ПРИКЛАДНУ ФІЗИКУ!

Спеціальність 105 ПРИКЛАДНА ФІЗИКА ТА НАНОМАТЕРІАЛИ
Освітня програма Прикладна фізика
Термін навчання 3 роки і 10 місяців
Термін подачі заяв 19.07.2024 – 31.07.2024 (18:00)
Ліцензійний обсяг 50
Максимальний обсяг держзамовлення 45
Регіональний коефіцієнт 1
Вартість навчання (за контрактом) на рік 27 900 грн.

Вся інформація щодо прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського»:
- на сайті приймальної комісії.
- Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2024
- на сайті НН ФТІ


Зверніть увагу на основні відмінності вступу у 2024 році: 
* Для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України (обовʼязково) і четвертий предмет за вибором вступника:  фізика/іноземна мова/хіміа/біологія/українська література/географія.
* Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
* Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів НМТ для спеціальностей (Додаток 7)

NMT-2024-724x1024.png (524 K<img class='smiley' style='width:20px;height:20px;' src='../../images/smiley/cool.svg' alt='Cool'>  


 

  • Вступники, що вступають на спеціальність 105 Прикладна фізика та наноматеріали, мають здати  НМТ та надати мотиваційний листЦе викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше тут.
  • Буде збережена можливість скористатись спеціальними умовами конкурсного відбору для деяких категорій вступників, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій, детальні механізми вступу для них буде доопрацьовано впродовж травня-червня.

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ключові дати 


Якщо тобі подобається фізика, точні науки, активний творчий спосіб життя, ти вже одержав документ про повну загальну середню освіту та складаєш національний мультипредметний тест цього року, або вже склав НМТ або ЗНО у попередні роки, ми допоможемо тобі здобути гідну, надійну і драйвову професію прикладного фізика.