Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Вступ на 1-й курс


Шукаєш поради у штучного інтелекту?
Довірся власному – вступай на ПРИКЛАДНУ ФІЗИКУ!

Спеціальність 105 ПРИКЛАДНА ФІЗИКА ТА НАНОМАТЕРІАЛИ
Освітня програма Прикладна фізика
Термін навчання 3 роки і 10 місяців
Термін подачі заяв 29.07.2023 – 23.08.2023
Ліцензійний обсяг 60
Максимальний обсяг держзамовлення 55
Регіональний коефіцієнт 1
Вартість навчання (за контрактом) на рік 24 900 грн.

Вся інформація щодо прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського»:
- на сайті приймальної комісії.
- Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023
- на сайті НН ФТІ


Зверніть увагу на основні відмінності вступу у 2023 році: 
* Для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови і математики (обовʼязково) та третій предмет за вибором вступника:  фізика/іноземна мова/хіміа/біологія/історія України.
* Можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років.  Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
* Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів НМТ для спеціальностей (Додаток 7) 

  • Вступники, що вступають за бюджетні кошти на спеціальність 105 Прикладна фізика та наноматеріали, мають здати  НМТ (або ЗНО 2020 та 2021 років) та надати мотиваційний листЦе викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше тут.
  • Буде збережена можливість скористатись спеціальними умовами конкурсного відбору для деяких категорій вступників, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій, детальні механізми вступу для них буде доопрацьовано впродовж травня-червня.
  • З огляду на гостру потребу в спеціалістах з прикладної фізики для підвищення обороноздатності держави, вступники, що вступають за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальність 105 Прикладна фізика та наноматеріали, мають надати тільки мотиваційний лист.

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ключові дати 


Якщо тобі подобається фізика, точні науки, активний творчий спосіб життя, ти вже одержав документ про повну загальну середню освіту та складаєш національний мультипредметний тест цього року, або вже склав НМТ або ЗНО у попередні роки, ми допоможемо тобі здобути гідну, надійну і драйвову професію прикладного фізика.