Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Академічна мобільність

Стажування та участь у програмах обміну студентів кафедри прикладної фізики

 

Порядок оформлення стажування

Кожен студент, який бере участь у програмі академічної мобільності або який виїжджає за кордон з метою проходження навчання/стажування ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВИНЕН своєчасно підготувати відповідні документи. Якщо Ви виїхали за кордон не підготувавши документи або несвоєчасно подали їх до  відділу академічної мобільності чи оформили їх не до кінця, то незабаром Ви будете відраховані з університету.

В залежності від терміну навчання за кордоном, Вам може бути надана академічна відпустка або індивідуальний навчальний план, для оформлення яких слід звернутися до деканату інституту.

Просимо Вас уважно ознайомитись з документами у відповідних категоріях та, у разі виникнення питань, звертатися до відділу академічної мобільності.

 

Увага! Оформлення пакету документів може зайняти певний час, тому просимо Вас заздалегідь зайнятися цим питанням. Для оформлення наказу також потрібен час. 

 

warningШановні студенти! Доводимо до Вашого відома, що програми Work and Travel, AU-PAIR та інші НЕ є програмами академічної мобільності та не підлягають процедурі/правом надання академічної відпустки або індивідуального навчального плану.

 

Направлення студента за кордон

У разі направлення студента на навчання/стажування за кордон студент має подати нищеприведені документи не пізніше, ніж за тиждень до початку відповідного навчання чи стажування.

Після виходу наказу студент разом з факультетом/інститутом оформлює академічну відпустку або індивідуальний навчальний план.

Наголошуємо, що за новою процедурою подачі документів, індивідуальний навчальний план та академічна відпустка оформлюється на факультеті/інституті.

Отже, детальніше щодо самої процедури підготовки документів:

При отриманні запрошення від закордонного приймаючого університету, НАПОЛЕГЛИВО просимо Вас подати до відділу академічної мобільності студентів не пізніше, ніж за тиждень до початку навчання/стажування:

  • 1.заяву(зразок заяви) студента із візою-погодженням завідувача кафедри та декана факультету/директора інституту або подання (зразок подання) завідувача кафедри на ім'я проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) із візою-погодженням декана факультету/директора інституту щодо направлення студента на навчання або стажування за кордон. Дати виїзду та повернення, зазначені в поданні/заяві мають збігатися з реальними датами, які повинні відповідати відміткам у закордонному паспорті про перетин кордону (у випадку виїзду влітку - датою виїзду є 1 вересня поточного року, датою повернення є лише дата по білетах назад в Україну).
  • 2. оригінал або завірену копію* запрошення на навчання або стажування у вищій навчальний заклад іноземної держави або до наукової установи та його завірений переклад** українською мовою.
  • 3. копія Договору/Угоди в рамках якої відбувається навчання/стажування, якщо такий існує в рамках програм мобільності НТУУ "КПІ".

Якщо ви сумніваєтесь у правильності написання вашої заяви, будь ласка, перед підписанням у завідувача кафедри та декана факультету/директора інституту, вишліть скан чи фото вашої заяви на почту або у приватні повідомлення в соціальній мережі (https://vk.com/mobilnist_ntuu_kpi) до відділу академічної мобільності. Це значно полегшить процес подачі ваших документів.

 

* Копії запрошення завіряє координатор відповідної програми академічної мобільності в НТУУ "КПІ".

** Переклад запрошення завіряє викладач іноземної мови НТУУ "КПІ" або перекладач бюро перекладів.