Вітання випусникам 2024 року

Вітання випусникам 2024 рокуШановні магістри та бакалаври спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали!

24 липня 2024 року став особливим та знаменним для кожного з вас.
В залі засідань Вченої Ради КПІ ім Ігоря Сікорського відзначили ваші досягнення та вручили вам дипломи, які символізують вашу наполегливу працю, знання та відданість протягом навчальних років.

Цей момент — результат вашого невтомного прагнення до знань, вашої здатності долати труднощі та вашої цілеспрямованості.
Ви пройшли довгий шлях, сповнений викликів і перемог, і сьогодні ми відзначаємо ваш успіх і вашу особисту перемогу!.

Відтепер перед вами відкриваються нові горизонти. Бакалаври вступають для подальшого навчання в магістратурі.
Колектив кафедри, де ви навчалися протягом 4 років та 6 років впевнений, що тепер ваші знання та навички стануть фундаментом для великих досягнень у професійній діяльності.

Ви — майбутні лідери, інноватори, творці, які формуватимуть майбутнє нашого суспільства.

Вітаєм вас всіх із цим важливим етапом у вашому житті.
Бажаємо натхнення, мудрості, впевненості у власних силах та успіхів у всіх ваших починаннях. Хай кожен ваш крок буде вдалим, а мрії здійснюються!

Ми завжди з радістю чекаємо на вас - як наших студентів-магістрів, аспірантів, викладачів, і просто в гості - розділити з нами події вашого життя!

Фото з урочистого вручення дипломів нашим випускникам в галереї

Відео з урочистого вручення дипломів на Youtube

Одразу після вручення ми провели коротке інтерв'ю з нашими випускниками.

Поступово відео з їх порадами та відповідями на питання, що ставили абітурієнти під час днів відкритих дверей будуть з'являтися на нашому каналі.
І ось першим буде відео нашої випускниці магістратури Олександри